نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: بازسازی رابطه دوستی خراب شده

1264
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47876
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy بازسازی رابطه دوستی خراب شده

سلام
    من در توییتر با دوست صمیمی در ارتباط بودم، روزی من به علت مصرف دارو حالت گیج داشتم دیدم دو نفر آمدند پیام خصوصی دادند و حرف های نا مربوط به من این دوست زدند و من هم جواب این دو نفر را دادم، این دوست چون اخر هفته کار ‌میکنه ترجیح دادم موضوع رو روز اول هفته عنوان کنم، پس از گفتن این دوست سراغ آن دو نفر رفت و هر دو منکر این کار شدند و من تبدیل به دروغگو و طرد شدم، تا چند روز فکر می کردم این اثر توهم دارو دسیپرامین بود که خیال می کردم آن دو پیام خصوصی به من دادن، پس از چند روز یک فرد ناشناخته به من پیام خصوصی با فحاشی زیاد داد که ما این کار رو با اکانت فیک کردیم و می دونستیم که چه دارویی داری و چه عوارضی داره، اسکرین شات حرف های طرف رو به این دوست نشان دادم گفت چون دروغ گفتی حالا داری ماست مالی می کنی گفتم هیچ آدمی حتی حاضر نمیشه به خانواده خودش فحش جنسی بده چه برسه به من که همیشه خوبی تو رو خواستم! این دوست گفت من با این فرد ناشناخته صحبت می کنم ببینم حرف حسابش چیه، از آن روز که یک ماه میگذرد من با ایشون در ارتباط نبودم و خبری از ایشون هم نشد.
    در این مدت من چون در یک کشور اروپایی هستم با مراجعه به پلیس این رد این فرد زده شد و شناسایی شده و الان منتظر نامه دادستانی هستیم، اما سوال من این که چطور دوباره سر صحبت را با این دوست باز کنم چطور اثبات کنم دروغگو نیستم یا اثبات کنم اون فرد بی شخصیت من نیستم، نگرانم حتی با نشان دادن نامه دادستانی باز بگه این ساختگی یا دروغه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40604
    تشکـر
    214
    تشکر شده 139 بار در 101 پست
    میزان امتیاز
    5

پاسخ : بازسازی رابطه دوستی خراب شده

سلام. دوست عزیز
    اعتماد در رابطه به آرامی و به مرور زمان ساخته میشه و در یک لحظه ممکن از بین بره
    مثل گلی که سالها بش رسیدگی میکنید و یک بار که هواستون نیست پا تون روش میگذارید و میشکنه.
    احساستون درک میکنم و از طرفی ازتون میخوام که احساسات دوستتون هم درک کنید
    آیا دوستتون از اینکه شما دارو مصرف کردید آگاهه؟ ممکن بخاطر اتفاق رخ داده از شما ترسیده باشه؟ یا فقط در همبن حد که شما دروغ میگویید؟
    برای جلب اعتماد آرام آرام پیام های دوستانه ارسال کنید به مناسب عید و بعد چند هفته با او حال و احوال کنید. ببنید چه عکس العملی داره
    اگر احساس کردی از شما خشمگین نیست با کمی خشمگین. موضوع شکایت به دادستانی مطرح کنید و مدارک براش ارسال کنید.
    باز هم اگر موردی بود با ما در ارتباط باشید

3. کاربران زیر از MohsenPSY بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47876
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط MohsenPSY نمایش پست ها
    سلام. دوست عزیز
    اعتماد در رابطه به آرامی و به مرور زمان ساخته میشه و در یک لحظه ممکن از بین بره
    مثل گلی که سالها بش رسیدگی میکنید و یک بار که هواستون نیست پا تون روش میگذارید و میشکنه.
    احساستون درک میکنم و از طرفی ازتون میخوام که احساسات دوستتون هم درک کنید
    آیا دوستتون از اینکه شما دارو مصرف کردید آگاهه؟ ممکن بخاطر اتفاق رخ داده از شما ترسیده باشه؟ یا فقط در همبن حد که شما دروغ میگویید؟
    برای جلب اعتماد آرام آرام پیام های دوستانه ارسال کنید به مناسب عید و بعد چند هفته با او حال و احوال کنید. ببنید چه عکس العملی داره
    اگر احساس کردی از شما خشمگین نیست با کمی خشمگین. موضوع شکایت به دادستانی مطرح کنید و مدارک براش ارسال کنید.
    باز هم اگر موردی بود با ما در ارتباط باشید
    خیلی ممنون از پاسخ شما
    الان یک ماه هست که با این دوست گرامی ارتباطی نداشتم
    خودم می خواهم هنگامی که یک سند یا نامه رسمی از دادگاه دارم به سراغ ایشان بروم و سر صحبت را باز کنم به نظر شما بهتر نیست؟ چون این طوری حرفم باور پذیر تر خواهد بود
    من به دلالیلی نخواسته بودم کسی از بیماری و دارویی که مصرف می کنم مطلع شود بعد این اتفاق من به ایشان گفتم چه دارویی داشتم و چه عوارضی داشته

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47876
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

انگار کسی تو این انجمن آنچنان فعال نیست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)